نشان آزادگی‌، وطن‌پرستی و عدالت‌طلبی پهلوانان و قهرمانان این مرز و بوم

مسئول کمیته ورزش‌های الکترونیک استان اردبیل در پی اقدام ارزشمند “مهران احمدی” ملی‌پوش اردبیلی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک جمهوری اسلامی ایران در عدم رویارویی با نماینده رژیم صهیونیستی در مسابقات جهانی پیامی صادر کرد.

مسئله عدم رویارویی ورزشکاران ایران با نمایندگان رژیم غاصب صهیونیستی برگرفته از آرمان و هدف نظام مقدس جمهوری اسلامی در دفاع از وطنمان، ایرانمان و همچنین دفاع از مردم مظلوم فلسطین و دیگر مردم مظلوم جهان است.

۴۰ سال است که ورزشکاران غیرتمند، جوانمرد و پهلوان کشورمان با چشم‌پوشی از مدال‌ها و عناوین مهم بین‌المللی در راستای حرکت در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی از رویارویی با نمایندگان رژیم جعلی صهیونیستی خودداری می‌کنند، در حالی که همه خوب می‌دانیم به لحاظ تکنیکی و تاکتیکی بسیار فراتر از آن‌ها هستند و در میدان مسابقه حتماً پیروز خواهند بود.

چنین کشوری از نظر ما وجود خارجی ندارد و سابقه دشمنی صهیونیست‌ها با ملت مسلمان ایران و همچنین خون‌خوارگی‌های این رژیم جعلی و ظلم‌های بی‌کران‌ آن‌ها در حق مظلومان جهان بالاخص مردم مظلوم فلسطین، ما را برآن داشته‌ است تا آن‌ها را به‌عنوان حریف، آن‌هم در میادین ورزشی که اصل آن بر فتوت، جوانمردی، صلح و آرامش برپا شده، قبول نکنیم.

حرکت پهلوانانه مهران احمدی دلاور اردبیلی و ایرانی جهان اسلام نشانگر اوج آزادگی‌، وطن‌پرستی و عدالت‌طلبی پهلوانان و قهرمان این مرز و بوم بود تا باری دیگر رژیم منحوس صهیونیستی تحقیر گردد و یک جوان ایرانی دوباره مدال افتخار آزادگی را بر گردن خویش افکند.

یکشنبه ۲۴ آذرماه ۱۳۹۸
امیررضا سعیدی
مسئول کمیته ورزش‌های الکترونیک استان اردبیل

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط